LIVE трансляціїї,ставки на спорт,новини,
Головна » Дошка оголошень » Новини спортивні

18.01.2015, 20:28
Шахтар програв перший спаринг збору

«Гірники» провели перший товариський матч у 2015 році. У видовищному та результативному матчі підопічні Мірчі Луческу зазнали поразки від «Баїі».

Вже на 14-й хвилині стандарт приніс успіх «Байє». К'єза виконав подачу до воріт «гірників». М'яч, не зачепивши нікого з гравців «біло-синіх», опинився в сітці донеччан. .

На 27-й хвилині донецька команда зрівняла рахунок - успіх «Шахтарю» принесла чергова контратака. Відмінну багатоходівку організували «гірники», причому в один дотик. У підсумку м'яч в чужій штрафній дістався Тейшейрі, який відправив його за призначенням.

Менш, ніж 10 хвилин команда Мірчі Луческу вийшла вперед. Це найкращий бомбардир «Шахтаря» домігся свого. Тайсон точним пасом знайшов Адріано метрах у 23 від чужих воріт. Луїс швидко прийняв вірне рішення, спрямувавши м'яч у лівий від себе кут-поруч зі штангою.

На 57-й хвилині зрівняла рахунок вже «Баія». Помилилися в центрі оборони «гірники», чим не забув скористатися нападник суперника Зе Роберто.

Ну а, як виявилося, вирішальний гол був забитий на 65-й хвилині. Після довгої передачі з половини поля «Баїі» м'яч опинився у Зе Роберто, який пройшов трохи вперед і пробив точно в ціль.

«Баія» (Салвадор, Бразилія) - «Шахтар» (Донецьк, Україна) - 3:2 (1:2)

Голи: 1:0 К'єза (14), 1:1 Тейшейра (27), 1:2 Адріано (38), 2:2 Зе Роберто (57), 3:2 Зе Роберто (65)

«Баія» (1-й тайм): Омар, Райлан, Адріано Алвес, Тіті, Фейжао, Пара, Максі Бьянкуччи, Бруно Пауліста, К'єза, Ромуло, Вілліанс Сантана

«Баія» (2-й тайм): Дуглас Пірес, Робсон, Гамбоа, Рауль, Леніна, Джеферсон Сілва (Тіті, 78), Пітоні, Тчо, Матеус, Зе Роберто, Жеам

«Шахтар» (1-й тайм): П'ятов, Ілсіньо, Кривцов, Ракицький, Ізмаїл, Фред, Фернандо, Веллінгтон, Тейшейра, Тайсон, Адріано

«Шахтар» (2-й тайм): Каніболоцький, Срна, Ордець, Кучер, Азеведо, Степаненко, Фред (Коваленко, 69), Марлос, Тейшейра (Малиновський, 60), Тайсон (Дентіньо, 64), Гладкий