Пятниця
19.04.2024, 13:01
TV-SAT-REMONT
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Реєстрація Вхід Файли ФотоальбомUkrainske.TV
SAT
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Ukrainske.TV
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Дорогий Гість, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватись!!! обо зайти на сайт як користувач.
Форум по ремонту TV-SAT » Ремонт SAT Receiver » Загальний розділ » Приватний розділ » Соціальні мережі і дисбаланс у відносинах
Соціальні мережі і дисбаланс у відносинах
Rostyk7264Дата: Понеділок, 22.10.2018, 19:26 | Сообщение # 151
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
https://www.st.com/resource/en/datasheet/l78l.pdf
 
Rostyk7264Дата: Понеділок, 22.10.2018, 19:28 | Сообщение # 152
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
http://www.joyta.ru/9956-lm....-analog
 
Rostyk7264Дата: Пятниця, 26.10.2018, 07:57 | Сообщение # 153
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
Нова пошта
с.Недобоївці (Чернівецька обл.)
вул.Головна,29а від.№1
Колодрібський Анатолій Григорович
050-1613258
 
Rostyk7264Дата: Пятниця, 26.10.2018, 14:27 | Сообщение # 154
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
Карта 4149 4391 0124 7801 Мишак Ростислав
 
Rostyk7264Дата: Пятниця, 26.10.2018, 15:54 | Сообщение # 155
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
Фемінізм, на мою думку, це рух за рівність з чоловіком. Спрямований на підвищення ролі жінки. Звідси й боротьба за рівну оплату за рівну працю. Для нормального чоловіка з високою самооцінкою фемінізм в класичній формі проблеми представляти не має. Якщо звернутися до історичних джерел, більшість феміністок були одружені (шлюби, як не дивно, здебільшого, були вдалими). Використання жінками чоловічого стереотипу поведінки говорить, насамперед, про неприйняття суспільством її жіночих якостей, якщо ця жінка перебуває в ролі лідера. Тобто вона демонструє не фемінізм, а намагається грати за чоловічими правилами гри,щоб бути ефективною.
 
Rostyk7264Дата: Пятниця, 26.10.2018, 15:57 | Сообщение # 156
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
cold is warm....

Холод – це ж не тільки замерзлі руки чи ноги, обморожений ніс чи ще щось в тому дусі. Холод – то трохи інше. То те, що змушує рухатися, що приводить до тями, що стимулює рух крові у різних напрямках, холод не дає заснути й розслабитися, постійно тримає в напрузі, дає знати, що ти ще живий, він ніби індикатор, й серйозний стимул до життя, він вносить якийсь сенс для життя – людина більше нічого не хоче – тільки зігрітися б, в цьому є сенс.
 
Rostyk7264Дата: Пятниця, 26.10.2018, 16:03 | Сообщение # 157
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
Люди колекціонують міста: отримують візу, фотографуються на тлі визначних пам'яток, їдуть далі. 
Міста колекціонують людей: хапають, зіваючих на тлі пам'яток туристів, за серце і вже ніколи від себе не відпускають.
 
Rostyk7264Дата: Неділя, 28.10.2018, 19:47 | Сообщение # 158
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
Jakieś swoje filozoficzne myśli:)

Feminizm, moim zdaniem, jest to ruch na rzecz równości z mężczyzną. Ma na celu zwiększenie roli kobiety. Stąd walka za równą pracę. Dla normalnego mężczyzny z wysoką samooceną feminizm w klasycznej postaci problemu stanowić nie powinien. Jeśli odwołać się do źródeł historycznych, większość feministek była zamężna (małżeństwa, o dziwo, w większości, były udane). Korzystanie przez kobiety męskim stereotypem zachowania mówi przede wszystkim o odrzuceniach przez społeczeństwo jej kobiecych cech, jeśli ta kobieta jest w roli lidera. Czyli ona demonstruje nie feminizm, a próbuje grać zgodnie z męskich zasadami gry, żeby być skuteczną.

Zimno – to nie tylko zamarznięte ręce lub nogi, zamarznięty nos lub coś w tym stylu. Zimno to co innego. To, co zmusza się ruszać, co ożywia, stymuluje przepływ krwi w różnych kierunkach, zimno nie daje zasnąć i zrelaksować się, trzyma w napięciu, daje zrozumieć, że jeszcze żyjesz, ono jest jakby wskaźnikiem, i poważnym bodżcem do życia, sprawia, że sens życia – człowiek już nic nie chce, tylko by się ogrzać, to ma sens.
 
Rostyk7264Дата: Неділя, 28.10.2018, 21:08 | Сообщение # 159
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
Jak zacząłem interesować się tenisem.

Obudziłem się (kiedyś) wśród głębokiej nocy, raczej odruchowo, wciąż przez sen, włączyłem TV. Przełączając kanały trafiłem na tenisa. Powstrzymało mnie od przełączenia kanałow to, że gra była w pełnym rozkwicie i była wymiana takimi uderzeniami, od których mój sen szybko zniknął. Patrząć na napięcie możńa było stwierdzić, że walka osiągnęła swego apogeum. To jednemu graczu, to innemu się udawały fantastyczne ataki po liniach lub obrysach. Ale żadnemu ze sportowców nie udało się wygrać. To break, to ADVANTAGE. Nadszedł ten moment gry, gdy ważyły się jej losy. Ktoś musiał wygrać. Reportaż był w języku angielskim. Słychać było tylko dźwięczne uderzenia w piłkę, gromkie brawa dla graczy lub pełne rozpaczy westchnienia wielotysięcznego tłumu widzów. Angielski recytatyw był tłem, nie rozpraszającym od wydarzeń, rozwijających się na korcie. Na korcie, przez halas na trybunach można było wyraźnie usłyszeć:"Come on!" W tej chwili to wyrażenie całkiem się pokryło z moimi emocjami
Uderzenie jednego z graczy po długim, ciężkim i pięknym losowaniu położył się na odległosci centymetra od linii. Aut.!!"E.. !!!!!"tenisista, gra którego mnie najbardziej zachwyciła i za którego już w trakcie gry zacząłem się martwić, nie trafił! W rogu ekranu widać było, że etap turnieju był wysoki. Było blisko finalu. To był jakiś fajny turniej w USA. Na tenisie wtedy zacząłem się rozumieć, a narrator z podekscytowaniem często powtarzał jedno nazwisko - Federer! W końcu wygrał! Od tego czasu ta gra jest jedną z moich ulubionych! A Roger dla mnie zawsze najlepszy! Ani Nadal, ani Djokovic, obok stoją!

To było w 2007, a turniej nazywał się US OPEN.

Trochę później, kiedy studiowałem na uniwersytecie dość często sam grałem a nie tylko patrzyłem. Na Ukrainie, jak i w Polsce ten sport nie jest tak popularnym jak w innych krajach. Ale jednak co roku w Poznaniu odbywa się turniej Poznań Open, na którym i musiałem dwiedzić w tym roku. (zdjęcia) . Z niego zostało wiele pozytywnych emocji.
 
Rostyk7264Дата: Субота, 03.11.2018, 13:52 | Сообщение # 160
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
Cześć. Co nowego ? Z modułami siedział znalazłem spalonu układ NCP5104 MOSFET i IGBT driver with (odpowiednik IRS2104) . Możliwe mona spalon przez cewkę która może być też ziebana. (nie ma tu indukcyjność). W każdym razie dobrze by było aby wysłał ilość modułów co napisał.... (Bo teraz jak zamawiać części i jeszcze na zapas to do tej ilości się nie opłaca)
 
Rostyk7264Дата: Вівторок, 06.11.2018, 09:36 | Сообщение # 161
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
Гроші відправив .
Біла 
Церква відділення 
N7
Анушкевич 
Василь тел 0679490027
 
Rostyk7264Дата: Четвер, 08.11.2018, 20:00 | Сообщение # 162
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
W diagnostyce płyt stwierdzono:

1.Duża płyta ma spalony Multicontroller i kontroler napięcie  (nawet po włączeniu grzeje się gotujesie). Ponieważ plyta nie jest kasowa i cena nie jest wysoka. Po konsultacji z Adamem było zdecydowano że nie ma sensu jej naprawiać. (Gra nie warta świeczki). Obecnie mam ważniejsze priorytety rzeczy. Być może jeszcze wrócę do niej jak będzie takich kilka sztuk lub ona będzie dawcą w przyszłości.

2. Gigabyte GA-H67MA-D2H-B3 tyt problem z zasilaniem RAM VDD - 1,25V zamiast 1.8V

Reakcja na przycisk włączenia jest, zaczyna kręcić "FAN CPU"(około 1 sek.) i zaraz się wyłącza.
Plyta bez uszkodzeń mechanicznych , procesor sprawny , RAM sprawny . +12v = bez ZWARCIA
Sprawdzanie przychodzących linii żywienia na przedmiot ZWARCIA nic nie pokazała. Tobish ZWARCIA nie ma.
Gdy gniazdo bez pamięci puste to zasilanie idzie na procesor on jest ciepły (a z ramami nie ma zasilania na procesorze)
Jeszcze jedna specyficzność: w gnieździe N1 z RAM szybciej wyłączy się, niż w drugim.
Bez ram, po naciśnięciu przycisku włączania działa dłużej (nie wyłącza się tak szybko).
Jeśli zrobić "clear cmos" działa i nie wyłącza się . (nic na płycie się nie grzeje). Na monitorze nic się nie wyświetla.
Również w procesie diagnostyki został zaprogramowany flash SPI  "M_BIOS" . Schemat plyty mam.

Kiedy piszczy głośnik że nie ma pamięci w gnieździe to bez ramy VDD - 1.62V, VTT - 0.8V , VREF - 0V
Z ram VDD - 1.22V, VTT - 0.59V , VREF - 0.56V
Trzeba wymienić układ U7  isl6545 Po wygzewaniu układu plyta wyłączała kilka raz, był obraz na VGA . Dlatego jest sens robić. (choć czy jest w pełni żywy HUB nie wiadomo)
Próbowałem postawić RT8120D ale z nią się nie włącza. (czytałem na forach że nie jest odpowiednikiem całkowicie)

Układ spróbujemy kupić, to zajmie trochę czasu. Zasilacz, procesor i wentylator mogę oddać.
Прикріплення: 2879206.gif (3.3 Kb)
 
Rostyk7264Дата: Субота, 10.11.2018, 14:16 | Сообщение # 163
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
https://www.olx.ua/obyavle....a1eb7e5

https://ru.aliexpress.com/item....32727e3
 
Rostyk7264Дата: Четвер, 15.11.2018, 20:57 | Сообщение # 164
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
Dobry wieczór. Teraz miał sytuację w sklepie przed mną był dziadek starszy widać, że nie jest alkoholikiem i pieniędzy nie prosił. On kupował wodę pomidor (jeden) i chleb. Podszedłem do niego pod sklepem i zapytał mu potrzebne pieniądze, kupuje tylko to. Dałem mu pieniędzy .... nie mogę patrzeć, jak coś takiego się dzieje/
 
Rostyk7264Дата: Четвер, 15.11.2018, 22:07 | Сообщение # 165
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 770
Статус: Відсутній
https://allegro.pl/program....19.html
 
Форум по ремонту TV-SAT » Ремонт SAT Receiver » Загальний розділ » Приватний розділ » Соціальні мережі і дисбаланс у відносинах
Пошук:





Ремонт та обслуговування техніки поштою Україна - TV-SAT-REMONT Наша компанія займається професійним ремонтом ноутбуків, ігрових консолей і планшетів. Багаторічний досвід роботи в галузі-це впевненість, що Ваше обладнання знаходиться в надійних руках. На Нас можна покластися, нам довіряють сотні клієнтів. Приходьте і перевірте нашу пропозицію.
SAT-PROF
Сайт не містить файлів вірусного характеру! Копіювання матеріалу можливо лише за згоди Адміністратора!

MyCorp tv-sat-remont © 2024