Середа
21.02.2024, 09:56
TV-SAT-REMONT
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Реєстрація Вхід Файли ФотоальбомUkrainske.TV
SAT
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Ukrainske.TV
Навігація

Категорії розділу
TV CRT & LCD [45]
DVD [15]
Audi [5]
SAT [126]
Інша інформація форуму [13]
Цікаво знати!!!

Підтримай рідне
Читати детальніше!!!
Наше опитування
Чи зацікавив вас ремонт по пошті?
Всього відповідей: 35

Головна » Матеріали » SAT [ Додати матеріал ]

Опис роботи SAT тюнерів!
У попередній статті ми представляємо більшість схем цифрової машини, по суті, тільки схема ще не працює, як ці схеми роботи, як люди можуть керувати ним, що вимагає контролю замикання. Від головного процесора, пам'яті програм (EPROM або FLASH), пам'ять даних (DRAM, SDRAM), водія автобуса і різні схеми інтерфейсу входять схема управління цифровий центр управління машиною. Його основна роль полягає в контролі та координації роботи всіх ланок ланцюга завершити цілий ініціалізації системи і тестування, безпечного поводження, комунікаційний порт, протокол обробки та PSI метра управління та інші завдання. Процес проектування завершено у відповідності з різними функціями машини, а також через інтерфейс панелі управління і інфрачервоний пульт дистанційного керування інтерфейсом з користувачами людино-машинного діалогу.
Деякі цифри на початку машин, центрального процесора у вигляді окремої 16-бітні або 32-розрядний високопродуктивний процесор. В даний час кількість машин є майже без винятку взяли вбудованим 32-бітними процесором, процесор включено до демультиплексор і декодер. Такі, як ST20, STi5500/5518, L64008/64108, MB87L2250 і SC2000/2005 як вбудований процесор, який зазвичай містить внутрішні і зовнішні автобус автобус, зовнішня шина адреси має 24 ліній, 16 ліній передачі даних, а також читання / запис , вибір чіпа і управління переривань сигналів, таких як кабель. Основний процесор включає контролер пам'яті, регістрів, таймери, переривання контролера, і GPIO порту. Такі, як STi5518 і SC2005 у вбудованому 32-бітний процесор і потужніша. Процесор в основному використовується для системи управління та транспортних потоків введення-виведення контролю.
Основний процесор через зовнішні шини даних і програмної пам'яті та пам'яті даних за одним, вони зчитуються з пам'яті програм, в яких контроль процесу вулканізації, з пам'яті даних для читання різних даних, а потім кроки відповідно до процедури, передбаченої для відповідної операції, завершення різними функціями машини. Основний процесор через I2C шині безпосередньо з демодулятора QPSK, E2PROM, і відео етапі Encoder, ланцюгів управління в цих місцях для завершення своїх функцій.

Процесор повинен бути завершений з плагином в пам'яті інструкцію, в цифровій ресивер супутникового, налічується близько чотирьох видів використання пам'яті програмою пам'яті, зазвичай використовується Flash ROM (флеш-пам'яті) або EPROM (таких, як 27C4001), вбудовані в машини, що використовуються для здійснення різні функції управління програмним забезпеченням (яке було вилікувати). Невизначений моделях 4M розрядні 29F040B, 8M-розрядних 29LV800T, 16M-розрядних 29LV160 так. 4M-пам'яті розрядні дані зазвичай використовуються DRAM і 16M-розрядна SDRAM, тепер вони використовують дві 16M-розрядних SDBAM, відповідно, використовуватися для зберігання різних даних і контролю транспортного потоку і декодування може використовуватися як буфер кадру і різних буферів дані . Загальні моделі 16M-розрядних HY57V161610D, 64M-бітної HY57V651620D (для цього чіпа STi5518 мікроконтролерів і SC2005), поява якого є наш комп'ютер за допомогою пам'яті. Іншим є те, що з 8 КБ вільного простору між електричною потужністю стирається E2PROM, модель 24C64, послідовної передачі даних, який використовується в основному для зберігання низхідному частота, швидкість, поляризація, різних кодів PID, т.д. Параметри каналів, кольоровий телевізор в пам'яті використовується також в ньому.
Smart Card Reader ланцюга, основна частина криптографічні системи, що використовується в процесі сертифікації та використанні інформації в ECM для запуску дескремблірованія одиницю, розшифровка, і підключити тільки авторизованим користувачам. TDA8004 є найбільш поширеним IC Card інтерфейс схеми, які використовуються для SC200X чіп-карти машини, такі, як авіаційна дивізія 4x0 машині. TDA8004 пов'язано з чіпом SC2005 інтерфейс смарт-карти, а також між роз'єм IC. SC2005 чіпом смарт-карти інтерфейсу IC Card читати різні сигнали управління прямує через пост-TDA8004 драйвера IC Card, центрального процесора через інтерфейс смарт-карт і TDA8004, може бути зроблено з обміном даними IC Card.

STi5518 має інтегрований одно-демультиплексор чіпа і декодером. Чіп об'єднує висока продуктивність 32-розрядних процесорів, може бути використана для транспортного потоку і демультиплексування рашіфровка, підтримка MPEG-2 відео-та аудіо-декодування, підтримка 3D Surround і MP3, з дисплеєм і передові графічні можливості, вбудована цифрова кодування відео Пристрій, чіп містить переважна більшість недорогих Інтерактивна схема приймача. STi5518 чіпа центральний процесор (ЦП) являє собою 32-основний розрядний процесор, в якому міститься логіка обробки команд, команд і даних покажчиків, функціонування регістрів даних. Він може безпосередньо звертатися до що зберігається даними або програм може бути високим SRAM швидкість чіпа, і Off-чіпі програми і даних пам'яті в порівнянні з використанням кеш-пам'яті буде в значній мірі скоротити час доступу. Процесор також доступні через загальний зовнішній інтерфейс пам'яті (EMI) або загальних рідним кодером MPEG інтерфейс пам'яті (LMI) для доступу до пам'яті.
MB87L2250 чіп має вбудований процесор, демультиплексор транспортного потоку, MPEG декодера, і різні схеми інтерфейсу. Вбудований процесор і флеш, SDRAM, E2PROM, приймач-автобус і дешифратор адреси схеми, такі, як склад схеми системи управління. Процесор за допомогою внутрішньої шини процесора і демультиплексор і декодерів, пов'язаних з управлінням команд і даних, що передаються безпосередньо демультиплексор і декодер. Процесор через зовнішні автобус зі спалахом, SDRAM пов'язаних з ним безпосередньо з флеш читати інструкції програми, згідно з процедурними вимогами кроки щодо виконання відповідних дій. Під час роботи процесор операцію з SDRAM читати дані, необхідні для повного різними функціями машини. Процесор по шині I2C і E2PROM, Video Encoder і тюнером пов'язано, CPU читати автобус I2C, що зберігаються в E2PROM каналу параметрів і параметрів каналу через автобус I2C, у відповідності з параметрами, наведеними керувати тюнером, щоб вибрати відповідні канали. Процесор також встановлюється через автобус I2C, Video Encoder, Video Encoder для контролю за станом Video Encoder для установки працюють у відповідності із завершенням перетворення відео сигналів. Процесор через порт GPIO окремо з клавіатурою, цифровий дисплей, LNB Блок живлення підключений до боротьби з цими схемами відповідного людино-машинного діалогу, дисплей каналу, перемикання режиму поляризації та інші функції.

Ланцюг управління також включає в себе різноманітні схеми інтерфейсу, такі як інтерфейс панелі управління, ІК-інтерфейс віддаленого управління, IC карт і інтерфейс RS-232, відповідно, з панеллю керування, ИК пульт дистанційного керування, IC Card роз'єм т.д. фазу. Ці схеми, як правило, окрема плата, встановлена в передній панелі машини. Операція панель з клавіатурою і світлодіодним складається з чотирьох семисегментний цифровим дисплеєм. Клавіатура як людино-машинного інтерфейсу для людей користуватися кнопками або пультом ручного управління машиною. Світлодіодний дисплей використовується в основному для відображення машина одержує номер каналу, а деякі машини можуть відображатися сила сигналу та оперативної інформації. Схема в основному займається тут LED Driver схеми, як правило, використовується 74HC595/164 регістр зсуву, клавіатура сканування схеми, як правило, 74HC245 так.

Категорія: SAT | Додав: Agent (27.08.2009)
Переглядів: 1342 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту

Друзі сайту
Ремонт медицинской техникиУкраїнський портАл Ремонт аппаратуры (схемы, справочники, документация)Триод. Лампы, магнетроны, ЛБВ, другие электровакуумные, коммутационные и силовые приборы

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ремонт та обслуговування техніки поштою Україна - TV-SAT-REMONT Наша компанія займається професійним ремонтом ноутбуків, ігрових консолей і планшетів. Багаторічний досвід роботи в галузі-це впевненість, що Ваше обладнання знаходиться в надійних руках. На Нас можна покластися, нам довіряють сотні клієнтів. Приходьте і перевірте нашу пропозицію.
SAT-PROF
Сайт не містить файлів вірусного характеру! Копіювання матеріалу можливо лише за згоди Адміністратора!

MyCorp tv-sat-remont © 2024