Неділя
16.06.2024, 08:53
TV-SAT-REMONT
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Реєстрація Вхід Файли ФотоальбомUkrainske.TV
SAT
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Ukrainske.TV
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Дорогий Гість, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватись!!! обо зайти на сайт як користувач.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Активація картки XTRA TV
AgentДата: Субота, 31.05.2014, 11:16 | Сообщение # 1
Профі по TV-SAT
Група: Адміністратор
Повідомлень: 996
Статус: Відсутній
Замовити активацію карти 

Шановні клієнти і партнери XTRA TV!


Для економії вашого часу ми пропонуємо вам скористатися наведеною нижче формою для оформлення ЗАЯВКИ НА АКТИВАЦІЮ ВАШОЇ КАРТИ ДОСТУПУ. Вашу заявку буде ОБРОБЛЕНО протягом ОДНІЄЇ ГОДИНИ. 

У разі виникнення питань щодо активації послуги під час заповнення анкети ви можете зазначити їх у примітках до заявки – і вам зателефонує оператор інформаційної служби. За наявності коментарів щодо роботи вашого ресивера з послугою XTRA TV перед активацією карти з вами зв’яжеться представник групи технічної підтримки. 

Звертаємо вашу увагу! Окрім наявності активного картоприймача і підтримки системи умовного кодування Conax, на вашому ресивері має бути встановлене відповідне програмне забезпечення. (Згідно зі статистикою, до 90 % ресиверів із попередньо встановленим ПЗ успішно активують карту і надалі працюють з нею.) 

Для коректного проходження активації дотримуйтеся, будь ласка, наступних інструкцій. Крок 1-й. Оформіть заявку на активацію карти на сайті (заявку буде оброблено не пізніше ніж за 1 годину). 

Крок 2-й. Вставте карту в тюнер до упору. Карта вставляється у ресивери (залежно від моделі) або чіпом вгору, або униз. У разі правильного варіанта її установки в картоприймач на екрані телевізора має з’явитися надпис «Кодований канал Conax». Якщо після установки на екрані з’являється надпис «Помилка карти», картку необхідно переставити (чіпом вгору/униз). 

Крок 3-й. Оберіть один із наших кодованих каналів (наприклад, «НАШЕ КІНО») і не перемикайте більше на жоден інший канал до завершення активації (появи картинки). Після ПРАВИЛЬНОЇ установки карти зображення каналу на екрані телевізора з нашого кодованого каналу має з’явитися протягом однієї години. Якщо ж зображення протягом зазначеного проміжку часу так і не стане доступним, рекомендуємо переставити карту в картоприймачі ресивера навпаки і повторно почекати процедури активації (до 40 хвилин, не перемикаючи при цьому на інший канал).*** 

*** Якщо і в цьому випадку активації не відбувається, необхідно звернутися до сервісного центру або до установника для заміни ПЗ ресивера на таке, що працює коректно з картою XTRA TV. Світ єлектроніки для профі ---- http://tv-sat-remont.pl.ua/
 
AgentДата: Субота, 31.05.2014, 11:17 | Сообщение # 2
Профі по TV-SAT
Група: Адміністратор
Повідомлень: 996
Статус: Відсутній
Активація та використання 

карти умовного доступу в модулі CI
 

 

Порядок проведення активації та використання карти умовного доступу в модулі CI 

(опціонально, якщо в картоприймачеві Вашого ресивера використовується інша карта доступу)


Налаштуйте канали пакетів Xtra TV на Вашому ресивері відповідно до інструкції з експлуатації у режимі ручного пошуку за наступними параметрами: 

Частоти: 11 258 і 11 336 , параметр Поляризація встановіть на Горизонтальна , параметр Швидкість потоку (SR) - на 27 500 , а Корекція (коефіцієнт) помилки (FEC) – Авто ( або 5/6) . 

Знайдені нові канали завжди будуть розташовані у кінці загального списку каналів. Переключіть на закодований канал послуги Xtra TV. 

Якщо Ваш ресивер оснащений штатними слотами для встановлення модуля умовного доступу (Common Interface: CI ) і Ви вже придбали сумісний з СУД Conax модуль, встановіть цей модуль у Ваш ресивер. Для цього потрібно відключити ресивер від мережі, відкрити відкидну декоративну кришку на передній панелі ресивера і, встановивши модуль у шахту слоту (комутовним рознімним боком всередину ресивера, прорізом для картоприймача – назовні, та лицьовим боком стосовно етикетки – вгору), помістити його в штатне місце на панелі ресивера до упору. Після цього в нього вставляється карта доступу Xtra TV (завжди чіпом догори ) до упору. 

Алгоритм активації картки умовного доступу Xtra TV


Після того, як Ви просканували і знайшли канали пакета Xtra TV на Вашому ресивері, можна переходити до процедури реєстрації та активації Вашої картки умовного доступу. Для цього: 

- придбайте картку доступу, зателефонувавши за номером 759* або звернувшись до установника; 

- отримайте Абонентський комплект і заповніть реєстраційну форму вкладиша з обов’язковим зазначенням усіх необхідних даних; 

- дістаньте картку Xtra TV і встановіть її в модуль (завжди чіпом догори) до упору; 

- для реєстрації та активації Вашої картки зателефонуйте за номером 759* і, використовуючи заповнений вкладиш, повідомте оператору дані для реєстрації (активації) Вашої картки; 

- картка буде активована протягом 30 хвилин, після чого на екрані Вашого телевізора відкриваються всі канали пакета Xtra TV. 

Орієнтуючись на дату закінчення терміну промоперегляду, вказану на вкладиші Абонентського комплекту , за 5 днів до закінчення цього терміну Вам потрібно обрати пакет (пакети) на наступний період і повідомити про Ваш вибір у центр підтримки. Для неперервності доступу до каналів Xtra TV , рекомендуємо оплатити наступний період за 5 днів до закінчення терміну промоперегляду. Приклад заповнення квитанції на оплату наведено у вкладиші. Термін зберігання квитанцій про оплату — 3 роки


Світ єлектроніки для профі ---- http://tv-sat-remont.pl.ua/
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Ремонт та обслуговування техніки поштою Україна - TV-SAT-REMONT Наша компанія займається професійним ремонтом ноутбуків, ігрових консолей і планшетів. Багаторічний досвід роботи в галузі-це впевненість, що Ваше обладнання знаходиться в надійних руках. На Нас можна покластися, нам довіряють сотні клієнтів. Приходьте і перевірте нашу пропозицію.
SAT-PROF
Сайт не містить файлів вірусного характеру! Копіювання матеріалу можливо лише за згоди Адміністратора!

MyCorp tv-sat-remont © 2024