Вівторок
23.04.2024, 17:04
TV-SAT-REMONT
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Реєстрація Вхід Файли ФотоальбомUkrainske.TV
SAT
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Ukrainske.TV
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Дорогий Гість, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватись!!! обо зайти на сайт як користувач.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум по ремонту TV-SAT » Інша техніка » Інша техніка » Вимірювач коднденсаторів схема.... (Простий вимірювач на PIC16F84)
Вимірювач коднденсаторів схема....
RostykДата: Субота, 29.09.2012, 11:43 | Сообщение # 1
Administrator
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1647
Статус: Відсутній
Quote

Плюси : автоматичне шкала перемикання , простота виконання 100процентне копіювання приладу!
Мінуси : не є ESR,затримка при вимірах великих ємнсотей!

Цей вимірювач ємності був надрукований у журналі Elektor Electronics № 2, 2003р. Нижче наведено переклад даної статті опублікованій в журналі Радіохоббі № 2, 2003р, стор.19. Даним журналом були переведена тільки необхідна інформація для пайки і настройки приладу.

Вимірювач ємності (рис.30), розроблений Флеммінгом Єнсен, відрізняється широким діапазоном вимірювання - від декількох пікофарад до декількох фарад і автовибір межі шкали. Вимірюваний конденсатор підключають до чекаючий мультивібратор на КМОП-варіанті інтегрального таймера 555 - IC1. Управління мультивібратором по входах reset (4) і trigger (2) здійснює 20-мегагерцовим мікроконтролер IC2.Перерахунок і виведення результатів на дворядковий 16-знаковий рідкокристалічний дисплей (підключається до роз'єму К2), зрозуміло, покладені на той же IC2. При включенні пристрою мікроконтролер автокалібрує нуль вимірювача шляхом виміру паразитної ємності роз'єму К1, її запам'ятовування як константи і вирахування з результатів вимірювальних циклів . На пікофарадних межах вимірювання випробуваний конденсатор заряджається через великий (P1 + R3 близько 6 МОм) опір, що в сукупності з практично нескінченним вхідним опором КМОП-ІМС IC1 викликає підвищену чутливість до перешкод і наведень. В цьому режимі для підвищення точності вимірювання проводяться двічі з 10-мілісекундним інтервалом, автообрахуванням і індикацією середнього арифметичного значення. Оскільки час заряду / розряду конденсаторів ємністю більше 10000 мкФ досить значне (наприклад, конденсатор ємністю 370000 мкФ вимірюється близько 10 хвилин), в цей період мікроконтролер виводить на індикатор повідомлення «wait». Налагодження приладу зводиться до калібрування показань резисторами P1-P3 при вимірюванні зразкових конденсаторів відомої ємності в пікофарадном-нанофарадном-мікрофарадному діапазонах. "
Ось схема:Відео http://www.youtube.com/watch?v=UuesEnLdAQ4http://sat-prof.com.ua/
 
Форум по ремонту TV-SAT » Інша техніка » Інша техніка » Вимірювач коднденсаторів схема.... (Простий вимірювач на PIC16F84)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Ремонт та обслуговування техніки поштою Україна - TV-SAT-REMONT Наша компанія займається професійним ремонтом ноутбуків, ігрових консолей і планшетів. Багаторічний досвід роботи в галузі-це впевненість, що Ваше обладнання знаходиться в надійних руках. На Нас можна покластися, нам довіряють сотні клієнтів. Приходьте і перевірте нашу пропозицію.
SAT-PROF
Сайт не містить файлів вірусного характеру! Копіювання матеріалу можливо лише за згоди Адміністратора!

MyCorp tv-sat-remont © 2024