Четвер
13.06.2024, 19:08
TV-SAT-REMONT
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Реєстрація Вхід Файли ФотоальбомUkrainske.TV
SAT
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Ukrainske.TV
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Дорогий Гість, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватись!!! обо зайти на сайт як користувач.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ази для починаючого телемайстра
tv-sat-remontДата: Пятниця, 16.01.2009, 18:35 | Сообщение # 1
Administrator
Група: Адміністратор
Повідомлень: 867
Статус: Відсутній
Пошук дефекту(діагностика) є одним з найбільш складних процесів при ремонті телевізорів. У практичній діяльності при проведенні ремонтних робіт початковими даними для майстра є лише зовнішні ознаки несправності, причому одне і теж зовнішній прояв несправності може бути викликаний різними причинами. Процес пошуку несправностей предствляєт собою безперервне звуження зони пошуку шляхом логічних міркувань. В ході виконання ремонту необхідно визначити конкретний дефектний вузол. Для успішного пошуку і усунення несправності необхідно знати роботу ремонтованого апарату: його структурну схему; призначення функціональних вузлів і сигнали, що забезпечують їх нормальну роботу. Необхідно також уявляти собі до якого зовнішнього прояву приведе порушення нормальної роботи того або іншого вузла ремонтованого апарату, і знати основні методи пошуку несправностей, про які тут і піде мова. Крім того, одній з складових успішної діагностики є також уміння правильно користуватися вимірювальними приладами і пам'ятати про правила безпеки при ремонті.
Характер прояву тієї або іншої конкретної несправності вимагає застосування того або іншого методу діагностики, але починати пошук дефекту завжди рекомендується з ...

Методи визначення поломки
1. Приступаючи до визначення несправності телевізора, перш за все слід перевірити умови експлуатації, які передбачають нормальну напругу живлячої мережі, підключення його до справної антени і т.п. Якщо несправність така, що немає необхідності негайно відключати телевізор від мережі, то потрібно спробувати відновити нормальну роботу його шляхом настройки за допомогою зовнішніх органів регулювань. При цьому необхідно з'ясувати від чого залежать наявні дефекти якості зображення і звуку: від несправності телевізора або від зовнішніх причин.

2. Якщо з'ясувалося, що несправність насправді має місце, то далі слідує аналіз зовнішніх ознак, які допомагають встановити блок що підлягає перевірці і значно звузити зону пошуку
3. Несправний вузол підлягає потім ретельнішому дослідженню перш за все шляхом зовнішнього огляду монтажу і радіоелементів при вимкненому телевізорі. Зовнішній огляд дозволяє виявити погано зчленовані деталі, обриви проводів в місцях їх паяння, порушення ізоляції проводів, а також несправні деталі, зовнішній вигляд яких свідчить про непрацездатність. Допомога при огляді плат може надати застосування оптичної лінзи.

4. Зовнішній огляд при включеному телевізорі дозволяє встановити наявність або відсутність напруження кінескопа, виявити іскріння або перегрів окремих деталей, з яких іноді йде дим.
5. Для пошуку несправностей, що періодично з'являються і самоусуваються, широко використовується метод простукування. Спостерігаючи за екраном, злегка ударяють по платі підозрюваного блоку викруткою з ізольованою ручкою. При цьому, залежно від характеру несправності, таке простукування або не викликає ніяких змін, або на екрані спостерігається короткочасне відновлення нормального зображення. Іноді досить викликати невелику деформацію плати натискаючи щупом від вимірювального приладу або протягати висновки деталей ізольованим пінцетом.

6. Потім для пошуку несправності переходять до вимірювання постійної напруги (зняттю режимів) на активних елементах і зняття осцилограм в характерних крапках. Напруга і осцилограми порівнюють з приведеними на принциповій схемі, що дозволяє визначити активний елемент, що вийшов з ладу.
. Одним з ефективних способів пошуку несправностей є заміна підозрюваних модулів або субмодулів свідомо справними. Проте у всіх випадках, коли проведена заміна дозволила усунути несправність, слід знов встановити в телевізор знятий модуль, щоб упевнитися в тому, що порушення не було викликане якими-небудь випадковими обставинами, наприклад, поганим контактом в з'єднувачі.
Достовірно визначивши таким чином несправний модуль, приступають до його ремонту по описаній вище методиці або з допомогою ...

8. Метод порівняння (прозвонки) полягає у вимірюванні опорів між висновками активних елементів справного і несправного модулів, а також між ними і корпусом. Таким чином знаходять дефектний елемент в поломаному модулі. Цей метод іноді виявляється єдино придатним за відсутності принципової схеми.

 
RostykДата: Субота, 13.06.2009, 00:31 | Сообщение # 2
Administrator
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1647
Статус: Відсутній
В процесі ще додамо і поблочну перевірку ТВ!!!Це в розробці prof

http://sat-prof.com.ua/
 
RostykДата: Неділя, 14.06.2009, 20:32 | Сообщение # 3
Administrator
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1647
Статус: Відсутній
Кінець десь 16.06.2009

http://sat-prof.com.ua/
 
ГістьДата: Субота, 18.02.2012, 09:13 | Сообщение # 4
Група: Гості

You've maagned a first class post
 
RostykДата: Неділя, 20.05.2012, 18:35 | Сообщение # 5
Administrator
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1647
Статус: Відсутній
Гість, трошки вас не зрозуміти!

http://sat-prof.com.ua/
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Ремонт та обслуговування техніки поштою Україна - TV-SAT-REMONT Наша компанія займається професійним ремонтом ноутбуків, ігрових консолей і планшетів. Багаторічний досвід роботи в галузі-це впевненість, що Ваше обладнання знаходиться в надійних руках. На Нас можна покластися, нам довіряють сотні клієнтів. Приходьте і перевірте нашу пропозицію.
SAT-PROF
Сайт не містить файлів вірусного характеру! Копіювання матеріалу можливо лише за згоди Адміністратора!

MyCorp tv-sat-remont © 2024