Четвер
26.02.2026, 21:09
TV-SAT-REMONT
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Реєстрація Вхід Файли ФотоальбомVipTv-Ukrainske.TV
SAT
Слава Україні! Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до миру. Допомога біженцям, пораненим, зсу, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі. Не будь байдужим! Допоможи Україні!
Шарінг, IPTV, VPN - Підтримка IPTV тест VPN тест Форум кардшарінгу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Дорогий Гість, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватись!!! обо зайти на сайт як користувач.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Сьогодні головний миротворець — солдат на фронті.
Rostyk7264Дата: Вівторок, 24.02.2026, 21:56 | Сообщение # 1
Глобальний модератор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 798
Статус: Відсутній
Сьогодні головний миротворець — солдат на фронті. Він — той, хто найбільше мріє про мир і наближає його як може. Його невтомно наближають волонтери і кожен українець у тилу, який морально не здався, переживаючи обстріли, холод, відсутність електрики.

Спроба продати те, що вистраждано і вистояно, призведе до глибокого морального надлому.

Нація, яка чотири роки тримала удар, не може зламатися від слів.

Єдиний шлях до справжнього миру — зупинка противника по лінії фронту. Лише тоді він першим сяде за стіл переговорів і запропонує реальні умови, а не троянського коня.

Росіянам не вдалося взяти Київ за три дні.

Не вдалося зламати Україну за чотири роки.

І не вдасться вигризти нашу капітуляцію обманом.

Слава Україні!

https://www.pravda.com.ua/columns/2026/02/24/8022518/
 
RostykДата: Середа, Вчора, 12:30 | Сообщение # 2
Administrator
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1651
Статус: Відсутній
Зомбовані уроди! Імперія зла! Треба забути про цю країну мінімум на 100 років. Путлер - новий гітлер. Парашенці показують жорстокість не меншу ніж гітлерівці. Може навіть більшу. Якщо імперія не розпадеться, ми будемо жити як Ізраїль. Постійна небезпека буде на не одне десятиліття. Anatoliy

68% російських військовополонених вважають війну "виправданою" – опитування
https://www.pravda.com.ua/news/2026/02/25/8022682/

Робимо донати на зсу.


http://sat-prof.com.ua/
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:





Ремонт та обслуговування техніки поштою Україна - TV-SAT-REMONT Наша компанія займається професійним ремонтом ноутбуків, ігрових консолей і планшетів. Багаторічний досвід роботи в галузі-це впевненість, що Ваше обладнання знаходиться в надійних руках. На Нас можна покластися, нам довіряють сотні клієнтів. Приходьте і перевірте нашу пропозицію.
SAT-PROF
Сайт не містить файлів вірусного характеру! Копіювання матеріалу можливо лише за згоди Адміністратора!

MyCorp tv-sat-remont © 2026