Для підвищення якості зображення і збільшення кутів огляду новий телевізор від компанії Sony оснащений новою матрицею S-PVA Особливості конструкції
Матриця хороша наступним: у звичайних матрицях для передачі півтонів використовують один наполовину відкритий піксель, який має різну яскравість залежно від кута перегляду. У новій же панелі S-PVA замість одного такого наполовину відкритого пікселя використовують два незалежні елементи - два пікселі, один з яких повністю відкритий, а інший повністю закритий, а вони практично не міняють свою яскравість залежно від кута перегляду. Завдяки цьому, кут огляду значно поліпшується.
Якість зображення
Дозвіл відеотракту телевізора по компонентному входу склав близько 440 телевізійних ліній.
Мабуть, завдяки новій матриці фарби зображення дійсно майже не змінюються при зміні кута перегляду - міняється тільки яскравість. Це великою плюс апарату.
В цілому Sony KDL-32S2000 володіє великим запасом по яскравості, на екрані добре розрізняються відтінки чорного кольору на темному фоні. Також можна відзначити великий запас по кольоровості.
Для зручності телеглядача присутні передвстановлені режими зображення: «Яскравий», «Стандартний», а також є «Індивідуальний» режим, де телеглядач може підстроїти якість картинки на свій смак.
Для підстроювання колірної палітри є регулювання температури зображення, причому в різних передвстановлених режимах можливості по настройці температури різні - десь немає «теплих» тонів.
На наш погляд, це регулювання краще виставляти трохи потепліше, інакше фарби можуть показатися небагато перенасиченими.
При відображенні рухомих предметів на лініях похилих небагато помітні цифрові артефакти типу гребінки.
Якість звуку
Аналогічно зображенню, телеглядач може скористатися передвстановленими режимами по звуку: «Динамічний», «Стандартний» або «Індивідуальний».
Регулювання високих і низьких частот дозволять підстроїти тембр звучання на свій смак, а функція навколишнього звуку - відчути себе в самому центрі подій.
Сервісні можливості
У новій моделі Sony KDL-32S2000 , в порівнянні з попередніми, небагато змінився дизайн меню.
Пульт також змінився, став ширшим. З крупними цифровими кнопками перемикання програм. Для навігації по меню використовується круглий джойстик.
Є функція Стоп-кадру в декількох модифікаціях. Так, при першому натисненні на відповідну кнопку картинка на екрані застигає, але в кутку з’являється маленька картинка (PIP), де продовжується дія. При повторному натисненні «картинка в картинці» зникає, при наступному натисненні стоп-кадр відміняється.
Доступні формати зображення: «16:9», «збільшений», «14:9», «оптимальний», «4:3».
У нижній частині пульта розташовані кнопки послідовного перемикання каналів і регулювання звуку.