Понеділок
23.11.2020, 20:41
TV-SAT-REMONT
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Реєстрація Вхід Файли ФотоальбомМагазин SatMaster
IPTV TV ONLINE
Навігація

Підтримай рідне
Читати детальніше!!!
Наше опитування
Чи зацікавив вас ремонт по пошті?
Всього відповідей: 32

Головна » Архів новин

Ремонт системи живлення

 

    Система харчування в ноутбуці-це кровоносна система, яка сильно розширено, і ні один компонент не буде без нього працювати. У ноутбуках як основний перетворювач можна виділити зовнішній адаптер змінного струму, який перетворює напругу 230 В ЗМІННОГО струму змінного струму приблизно від 18 до 20В ПОСТІЙНОГО струму в залежності від виробника обладнання. Ще перетворювачі DC-DC, це набір електронних компонентів на материнській платі і у випадку аварії вам буде потрібно ремонт материнської плати. Аварії макетів в харчування бувають дуже різноманітні, від точкових до великих. Найпоширеніша причина-це затоплення ноутбука. Виникають також несправності автоматичне або, викликані використанням неоригінальних блоку живлення. Будь-які несправності системи живлення ми ремонтуємо з допомогою інструментів відомих фірм і з особливою ретельністю до дрібниць.

 

Ремонт системи живлення - згорів транзистор   Компактний конденсатор в системі живлення

 

    Будь ласка, зверніть увагу, що коротке замикання на материнській платі не означає дорогої заміни материнської плати. Наш професійний сервіс завжди може виправити материнську плату в значно більш низьких цінах. Ласкаво просимо на наш сайт на вулиці Маршалковській 140 на безкоштовну діагностику. Ви нічим не ризикуєте, тому що навіть у разі відмови від ремонту ви не платите за діагностику.

Переглядів: 650 | Додав: tv-sat-remont | Дата: 12.01.2017 | Коментарі (0)

Ремонт обладнання після заливки

 

    Кожному може статися нещасний випадок, яким є затоплення ноутбука. Обставини бувають різні від Залита перетворювач DC-DCзалік склянки під час сніданку, до розгерметизації пляшки з напоєм, яка подорожувала в сумці з ноутбуком. Кожен випадок затоплення обладнання відрізняється і викликає інші пошкодження. Перший елемент який найбільш схильний до пошкоджень, клавіатура ноутбука, після заливки солодкими рідинами клавіші липнуть і прилипають. Ще один чутливий складний ремонту деталь-це материнська плата на якій заміна часто не вигідно. Однак наш сервіс ноутбуків спеціалізуюся ремонту материнських плат, завдяки чому ремонт після заливки вигідно. Ми маємо широкий діапазон деталей для материнських плат в цьому чіпсетів BGA, перетворювачів DC-DC, і транзисторів, завдяки чому ремонт материнських плат після заливки можливі. Ще одним важливим фактором є досвід співробітників, а також спеціалізовані інструменти, якими володіють. Ремонт материнської плати є набагато дешевше Вплив затоплення материнської плати vaw00 ла-9104p, ніж покупка нової, тому це наша спеціальність, і надати клієнту високоякісні послуги за конкурентоспроможною ціною. На кожну виконану послугу надаємо гарантію. Наступний елемент, який може бути пошкоджена матриця. Затоплення матриці проявляється в тому, що при включенні фарбування. Особливо добре видно на великих поверхнях певного кольору і при відповідному зсуві матриці.

 

 

Нижче короткий посібник про те, що робити після заливки ноутбука:

 

 • Як можна швидше від'єднайте адаптер живлення

 • Вийміть акумулятор з ноутбука

 • Переверніть відкритий ноутбук так, щоб витекла рідина (рідина не може потрапити на матрицю)

 • Поставте обладнання в тепле місце для ретельної просушки

ПРИМІТКА:

 • не робіть самостійних спроб розбирання для просушування обладнання (найчастіше це закінчується wyrwanymi елементами з материнської плати і зламаними засувками. Втручання тільки збільшує вартість готового ремонту)

 • не підключайте блок живлення, щоб перевірити, "чи є вже працює"

 • всупереч загальноприйнятій думці про гігроскопічної (поглинає вологу) властивостями рису засипка обладнання не є ефективним

Переглядів: 819 | Додав: tv-sat-remont | Дата: 12.01.2017 | Коментарі (0)

Заміна гнізда живлення

 

У ноутбуках існують основні методи монтажу роз'ємів живлення:

 

1. Роз'єм припаяний на проводах до материнської плати, а фізичні кріплення елемента виконані через заміщення гніздо у корпусі нижній. Там, наприклад, на Acer v5, Toshiba A200, Lenvo G580.

 

Роз'єм живлення - дротове підключення

 

2. Роз'єм живлення припаяні безпосередньо до материнської плати за технологією przewlekanej ТНТ. Там, наприклад, в Asus K50, Samsung Rv511, Dell 15r.

 

Роз'єм під пайку по технології THT

 

3. Останнім методом є підключення гібридні, тобто роз'єм під пайку по технології przewlekanej на невеликій платі, яка потім підключається кабелем з материнською платою. Таке рішення можна зустріти в Hp dv6000, або Apple Macbook A1278.

 

Роз'єм живлення модульні

 

Ознаки несправного роз'єму живлення в ноутбуці-це:

 

 • Повна відсутність контакту, коли подано блок живлення

 • Переривання живлення в залежності від кута установки адаптера

 • Grzejąca себе наконечник адаптера

 • Фізично wyłamany внутрішній pin харчування

 • Гніздо запали всередину корпусу ноутбука

Якщо трапився у Вас проблема з гніздом харчування, ласкаво просимо на наш сервіс на заміну. Ремонт виконуємо швидко і з використанням оригінальних запчастин, що я гарантую довгу і надійну роботу.

 

Роз'єм живлення asusРозетки mix

Переглядів: 628 | Додав: tv-sat-remont | Дата: 12.01.2017 | Коментарі (0)

Заміна матриці в ноутбуках

 

     РК-дисплей, званий в народі матрицею це елемент найбільш схильний до механічних пошкоджень. У старих ноутбуках матриці мали систему підсвічування зображення за допомогою холодних катодів, звані люмінесцентними лампами CCFL. Матриця старого покоління були товще і важче, але в той же час більш стійкі до розриву, а особливо під час напруг на кручення. В даний час матриці виділяються в технології LED, тонше, легше, дешевше у виробництві і більш енергоефективними, однак більш схильні до механічних пошкоджень.

Пошкоджена матриця РК

     Пошкодження матриці не завжди це падіння обладнання, часто призводить до пошкодження РК-шляхом закриття миша або інший елемент в ноутбуці, обвалення обладнання, в сумці під час транспортування, або затоплення обладнання в районі крайок матриці, що призводить до її пошкодження.

     Бувають клієнти, які в рамках уявної економії приймають заміну матриці самостійно, однак більшість таких випадків погано закінчується. У матрицях CCFL для підсвічування потрібна висока напруга близько 700v які може зробити боляче. Ще однією проблемою є вміст шкідливих ртуті в świetlówkach який може вийти під час розбивки. Коли справа доходить до відмови під час домашньої заміни матриці існує ще більше зростає ймовірність пошкодження обладнання (материнської плати в ноутбуці, або електроніка нової матриці), наприклад, шляхом зворотного підключити прикладений стрічки матриці.

 

Нижче ми наводимо послідовність заміни матриці в домашніх умовах.

 

Пошкоджена електроніка матриці 

Пошкоджене гніздо матриці LTN156AT32

 

    Більшість популярних моделей екранів у нас на сайті в сервісі, заміна матриці ноутбука здійснюється в той же день після доставки обладнання.

Переглядів: 730 | Додав: tv-sat-remont | Дата: 12.01.2017 | Коментарі (0)

Ми розуміємо, що обладнання, яке Ви нам довіряєте часто є інструментом для роботи, навчання чи розваг. Сам пристрій є повторюваним, але завжди унікальне вміст пам'яті, не можливий, в магазині купівля дипломної роботи, проекту, який забрав життя десятків годин, або фотографії з відпустки. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб звести до мінімуму час ремонту в середньому 2-3 робочих дні.

 

 Діагностика материнської плати EG50-48 KB.4ZK06.01MОсцилограф DS1052E - вимірювання перетворювача DC-DC

 

    Популярні запчастини у нас на складі, коли є необхідність довести, а обладнання завжди працює, можливо, його клієнт надати після отримання нами частині на одну заміну. У цьому випадку ми виконуємо такі замовлення протягом одного робочого дня. Спеціально для Вас ми працюємо також в суботу з 10:00 - 14:00. Дрібні проблеми ми вирішуємо на місці, і все це для того, щоб справне обладнання, як можна раніше користувався власників.

Переглядів: 535 | Додав: tv-sat-remont | Дата: 12.01.2017 | Коментарі (0)

Заміна клавіатури в ноутбуці

 

     Найчастіше, коли перестає працювати частина клавіш або клавіші ліплять, ліниво повертаючись на своє місце, це означає, що клавіатура jet після занурення в воду, і її необхідно замінити. Трапляються несправності самобутні і механічні пошкодження частіше всього вирвані клавіші, наприклад, під час прибирання ноутбук. Виробники використовують також клавіатури, інтегровані з корпусом palmrest наприклад, Apple Macbook A1278, Samsung RC730, або Asus X501a. В цілях скорочення витрат на міняємо ж клавіатура без вбудованої корпусу palmrest.

 

Пошкоджена Клавіатура Gateway M-6843 Клавіатура wyspowa apple macbook A1286

 

    Останнім часом виробники використовують клавіатури, так звані "острівні". Промоутер клавіатури острівного типу була компанія Sony. Потім в 2006 році. Apple змінюючи зовнішній вигляд macbook також випробувала клавіатуру wyspową які тепер є невід'ємним елементом дизайну Apple. Нагадаємо клавіатура wyspowa це такий, у якому окремі клавіші розділені перфорованої рамкою, яка буває невід'ємною частиною корпусу palmrest.

Нижче ми представляємо короткий посібник "як вставити вирвали клавішу ноутбуці", якщо не зламані кріплення, це може зробити будь-який користувач самостійно.

 

  1. Огляд або позбувся клавіша має всі кріплення.

 

Огляд алюмінієвих кріплень клавіатури Огляд кріплень клавіші

 

  2. Огляд кріплень на клавіатурі, так звані X.

 

    Точна перевірка підвіски X

 

  3. Можливо, правильне кріплення підвіски типу X.

 

    Огляд пластикових кріплень підвіски

 

  4. Збірка клавіші.

 

    Встановлено клавішу на клавіатурі

 

 

Представлені фотографії мають виключно наочний характер, ми не несемо відповідальності за спроби втручання користувачів. В разі проблем з ремонтом, ласкаво просимо на заміну клавіатури для нашого сайту в центрі 

Переглядів: 507 | Додав: tv-sat-remont | Дата: 12.01.2017 | Коментарі (0)

Безкоштовна діагностика

 

TV-SAT-REMONT Обслуговування та ремонт техніки пропунує Вам абсолютно безкоштовну діагностику, яку ми виконуємо на місці - це питання декількох хвилин. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наш клієнт знав, що пошкоджено в його устаткуванні та з якими витратами повинен вважати. Ключем для точного діагнозу є досвід співробітників. Такі пристрої, як POST карти (спеціальні карти діагностики), осциллоскопы, або multimetry це всього лише інструменти, які самі не поставлять діагноз ключем є наявність знань.   

Карта ПОСТ JD Сервіс   Осцилограф

Переглядів: 512 | Додав: tv-sat-remont | Дата: 12.01.2017 | Коментарі (0)

Конкурентоздатні Ціни

 

chipset_amd    В епоху постійно падаючих цін електронного обладнання послуги з ремонту не можуть бути дорогими, тому що важко конкурувати з масовим китайським виробництвом. Пріоритетом для нас є висока якість послуг при збереженні конкурентоспроможних цін. Клієнт, заплативши за послугу платить за сервіс вищої якості, тому що ми не визнаємо компромісів. Всі послуги, ми виконуємо на місці, не посилаючи нічого підрядникам, запчастини ми купуємо оптом від офіційних дистриб'юторів, завдяки цьому ми можемо запропонувати клієнтам привабливі ціни. Якщо замовлення дає можливість вибору між ремонтом компонента і його заміні завжди про це повідомляємо клієнта, щоб він вибрав оптимальний для себе процес ремонту.

 

Ми не використовуємо контрафактних деталей сумнівної якості, як ремонтувати це раз і назавжди !

Переглядів: 576 | Додав: tv-sat-remont | Дата: 12.01.2017 | Коментарі (0)

Ось і підходить до завершення 2015... Для кожного з нас цей рік приніс чимало подій, радості, змін. Для кожного він подарував щось особливе і довгоочікуване. Хтось у чомусь розчарувався чи засмутився, хтось нарешті змінив щось у житті. Так чи інакше, чимало сталося за ці 365 днів. Проте давайте збережемо усе хороше і принесемо його у Новий 2016 Рік) Давайте наважимося нарешті на те, у чому давно сумніваємося, давайте пробачимо один одному усі помилки, подаруємо радість і відкриємося у почуттях! І коли годинник показуватиме дванадцяту давайте загадаємо найщиріше своє бажання і повіримо в те, що воно збудеться! Просто повіримо..

П.С. Зі святом, любі сатпрофівці! Здоров'я вам, радості, щасливих моментів, яскравих вражень, щирих почуттів і здійснення усіх мрій!

Усіх з наступаючим Новим Роком!

 

http://sat-prof.com.ua/index.php

Переглядів: 510 | Додав: tv-sat-remont | Дата: 30.12.2016 | Коментарі (0)

Grundig Lenaro 32LXW82-8620 Dolby
Power Board:- BEKO LCDPSU-3/ZZ7.194R5
Main Board:- BEKO LW7.190R-2

Неисправность: Нет изображения, темный экран, OSD есть.
Вопрос решается заменой EEPROM 24С032. ТВ прекрасно стартует с чистой памятью, в сервисе отключить "Hotel Mode". Всё.
Неисправность типичная для данной модели.

Вход в сервис: i-8-5-0-0

 

 

Информация от БМК-Миха

LCD SUPER SP778C, "китаец" (аналогичные шасси с другими торговыми марками) 
Cостав: 
проц - М37160M8H-103FP 
видео - М61260 
память - 24С08 
Ко мне в ремонт пришел без памяти. Прошивал аналог с модели SP-778, как и предыдущий механик. Включается с заставкой на синем фоне два ряда по 10 нулей, с инверсным изображением. В меню строка "Инверсия " исчезла. Пробовал все варианты прошивок - все одно и тоже. 
С чистой памятью тоже самое. Все прошитые памяти процессор инициализировал под себя, точно так как с чистой. 
Отрабатывает все команды, при поиске каналов станции не находит. 
После любой команды примерно через 2 минуты появляется заставка 
в два ряда 10 нулей. 

Обычно обязательная служебная инфа занимает в памяти 24С08 не более 256 начальных байт. Начал редактировать дамп по методу удвоения ошибок (может быть под другим названием). Половина дампа от конца прописывается FF. Залил память, изменений никаких. Первую половину опять аналогично прописываю FF. В результате осталось не измененных только первых 128 байт (24С01), 8 строк по 16 байт. 
Теперь прописывал каждую строку 16 байт, пока не обнаруживал изменений на картинке и в меню. Затем строка, в которой произошли изменения, разбивалась на половину. В одной половине оставлял первоначальные ячейки, а в другой прописывал FF. 
Таким образом разделяя каждый раз объем на 2, доходил до 1 байта, в котором и производил нужные изменения. 

Это примерный общий принцип редактирования дампа по вышеуказаному методу ( я к этому методу никакого отношения не имею, его придумали умные люди давно тому и не по данному профилю). Убрать заставку оказалось легче, чем определить число в байте, определяющие ту или иную строку в меню, которые отсутствовали при инициализации памяти. Здесь прописывалось строго определенное число, на другие числа положительной реакции НЕ было. 
Этот метод требует затрат по времени. PORT 3 возможности использовать не было. 

Выложил 2 прошивки: без заставки (логотипа) и с заставкой (логотипом) "SUPER sp778c" 

первый скриншот - дамп с выключенной заставкой 
второй скриншот - дамп с заставкой

 

 

 

 

Информация от tit7861

LCD PROLOGY HDTV-900WNS на M37160M8H-103FP 
Состав 
M37160M8H-103FP 
24C08 
Видеопроц под радиатором (отдирать не стал) 
3Y26JH 
TDQ-3T-5L - тюнер. 
MN5814 

На экране два ряда нулей, нет синхронизации, не настраивается на программы. Если выключить в меню синий экран, то просматриваются нормальные шумы. Некоторые прошивки снимают проблему синхры и нулей, но шкала автонастройки идет, а программы не находит. На тюнере, на всех ногах переключения диапазонах стоит по 5в, изменения напряжения настройки нет. Некоторые прошивки снимали проблемму синхры и нулей, но настройка не шла. Была найдена в дампе прошивки (не родной) ячейка, изменение содержимого которой "включила" настройку на программы. 
Прилагаю два дампа

 

 

LCD color mini TV 7” HUATONG HT-700 
Поступил с дефектом: сдвиг изображения. 
После включения Тв. минуты через 2-3, по мере прогрева, изображение сдвигалось вправо на 2см. И далее – срыв синхронизации при нормальном звуке. 
Вскрытие показало: ОТВРАТИТЕЛЬНОЕ качество паек по всему шасси. После детальной пропайки всего шасси, телевизор функционирует нормально.

 

PHILIPS LC420W02-SLB1 shassis BJ3.OE LA 

Неисправность: Не включается. Сгоревший сетевой предохранитель Блока деж. режима.
Подетальная проверка БДР выявила:

7102 - STP6NK60Z -- КЗ (замена на 8N80)
7101 - BC817-25W -- КЗ
7105 - BC857BW -- КЗ
3106 - 4,7om/0.5W -- обрыв
3150 - 100om(smd) -- обрыв
3104 - 47om(smd) -- обрыв
3152 - 1kom(smd) -- обрыв
3148 - 47om(smd) -- обрыв
3160 - 1kom(smd) -- обрыв
6147 - BZG05C6V8 -- КЗ (замена на BZX6V8/1.3W)
6105 - BZX364-C15 -- КЗ (замена на BZX15V)
2145 - 470pF(smd) -- обрыв
2112 - 10n(smd) -- обрыв

После замены всех сгоревших радиоэлементов, телевизор заработал. После трехдневного прогона выдан клиенту.
Вывод: Качество полевых транзисторов. Случай не единичный.

 

 

Samsung LE32A330J1N

Model Code: - LE32A330J1NXXC 
Main Board: - BN41-01064B
Процессор: - SEMS01 0825F-LF A7ME439B
T-con: - BN96-07766E
Power Board+Inverter: - BN44-00235A
LCD Panel: - T32OKA01-AA

Телевизор новый, вывезен из-за границы, отработал 2 дня. Со слов хазяина: что то "треснуло", и ТВ потух.
Визуальный осмотр показал: 
- сгоревший сетевой предохранитель(6,3А/250в) 
- взорваный балластный терморезистор NT801S(SCK045). 
Тщательная подетальная проверка показала: 
- DI821(SF30JG) - КЗ 
- QI831(8N60C) - КЗ
После замены неисправных элементов телевизор заработал. После трехдневного прогона выдан хозяину.

Philips 20PFL4112S/60
Ц.П. - GM5221H-LF
Видео - TDA15021H1/N1C91
Неисправность: при включении аппарата появляются служебные значки и звук, экран темный.
Причина: плохое качество пайки, особенно выводов микросхем.

Информация от участника max

Elenberg LVD-3203 (LCD+DVD) 
Состав: панель V315B1-L01 rev.C2, скалер: MT8200ALE, контролер: MT8293AE, флеш: KH29LV160, озу: M12L64164A, м\с пч: TDA9886, унч: TDA8932, тюнер: TDQ6PD\T12C, пзу: 24C04, 24С02. Мигает синий светодиод, телевизор не включается. Неисправен блок питания. Состав - FAN7602, полевик - 08N80C3. Напряжение на выходе занижены, +2v вместо +5v, +7v вместо +12v. Неисправен D11. Подключен последовательно с резистором к высоковольтной обмотке трансформатора. Сопротивление диода в обе стороны 500 ом . После замены диода блок заработал.

 

PANASONIC TH-42PA50
Неисправность .Не запускается бп дежурного режима.Причина утечка стабилитрона D443.-24в
Далее ..-происходит запуск и выключается.причина..-утечка стабилитрона D406-20в..(открывался при 8в.Соответсвенно блок уходил в защиту.) После замены указанных элементов дежурка заработала.

Samsung LE32R71B chassis GBD32KE
Неисправность: - Не включается.
После включения сетевой кнопкой ндикатор отмигивает 4 раза и тухнет, включения ТВ в рабочий режим не происходит. 
В первую очередь протестировал все питающие напряжения с блока питания и на стабилизаторах main board. Ни каких отклонений от обозначеных напряжений согласно схеме не увидел. Слегка увеличены пульсации по шине 24 вольта на инвертор. На инверторе в обрыве фуз по этой же шине. Прошелся ESRом по всем электролитам в БП. Нашел дефектные (увеличение ESR, потеря номинала): - CP803 (сетевой), CP810, CP811, CP851, CP852.
После замены вышеперечисленых элементов ТВ заработал в штатном режиме.
LG 20LC1R-ZG
Подсветка появляется на 1 секунду и гаснет, слышен свист как будто «шьёт» высокое напряжение. Высох конденсатор С339 - 33uF/50V в инверторе. После его замены телевизор работает нормально. Инвертор собран на микросхеме BIT3105P.

Ремонт инвертора LK-IN220417A
Состав: микросхема OB3302CP полевик AO4946
Неисправность: - лампы загорались на секунду и гасли звук не исчезал.
Неисправность нашёл с помощью неоновой лампочки. Если прикоснуться к выводу высоковольтной обмотки лампа светится. На одном трансформаторе лампа светилась одну секунду и гасла вместе с подсветкой, на втором в момент включения была короткая вспышка. Неисправным оказался C13 8PF / 3KV.

Схему срисовал с инвертора в телевизоре ERISSON 22LDJ08.

Philips 20PFL4101S/60 chassis LC4.1EAB 
После замены вздутых электролитов в блоке питания замерил напряжение на выходе шины 12v. В рабочем режиме = 15v, в дежурном = 17.8v. Замена PC817 и TL431ничего не дала. После замены стабилитрона ZD102 напряжения снизились - 14.5v в рабочем, и - 15v в дежурном режиме. Стабилитрон поставил12v. Состав блока TEA1532A, инвертор BIT3193G

HPC LHS-2628
Неисправность: - Не включается в рабочий режим, стоит в дежурном режиме, на локальную клавиатуру и на ПДУ не реагирует. 
Дефект блока питания LK-OP416001A. 
На контакте P/SW разъема CON2 в БП постоянно висит +4,5 вольта, хотя в момент старта должна быть логическая единица (+3,8V), потом сброс на ноль, и опять единица. 
В канале Stby БП выбит ключ управления оптопарой QS4 на SMD транзисторе t1A, а так же усилитель ошибки Q5 (D1616AG). После замены указанных элементов, а так же оптопары IC4 (PC817), телевизор заработал в штатном режиме.

HPC LHS-2628
Неисправность: - нет изображения, звук есть.
Обрыв предохранителя F2 (7A/60V) по каналу +24 вольта на плате инвертора. К/З по этому каналу питания нет. После его замены инвертор не запустился. При более детальном тесте радиоэлементов был найден "оборваный" резистор-перемычка в обвязке LM339A, смещение на корпус по входам 5 и 6. Когда коснулся эту перемычку паяльником, она развалилась на две части. После ее замены ТВ заработал в нормальном режиме.

Orion LCD1929
Не включается. Светодиод на лицевой панели слегка моргает красным цветом.
Проблема в выносном Блоке Питания Orion SB5D-060-1HA. Напряжение на выходе составляло 10,2 вольта с очень большими пульсациями. 
Вскрыл, всего три электролита, и все дохлые. По вторичке аж "надулись", а из накопительной потек электролит. 
Помыл, пропаял, заменил литы. БП выдал +12,3 вольта. Подключил к ТВ, все ОК.
LG MT-42PX10
Включается на несколько секунд с "кракозябрами" по экрану и уходит в защиту. Подозрения на неисправность БП не подтвердились. В результате поиска причина оказалась в скане SN755867 (нижнее плечо).

 

AKAI LTA-32C904 
неисправность:
при включении нет ИЗО подсветка присутствует, наблюдаются вертикальные полосы через каждые 15 см. звук присутствует.
Вскрытие показало: ушатаные литы по 5 В (питание T-CONа), заменил, все остальные напруги ОК. Вышел на T-CON, оказалось занижено напряжение на выходе стабилизатора GM1117-2.5ST, с положенных 2,5В до 1.6В, заменил на RT9176-25PL, ТВ ожил!

в T-CON всего 2-ва стабилизатора GM1117-2.5ST и GM1117-3.3ST, поз обозначения выписать забыл, разбирать не стал, больно конструкция геморная и провода впритык!

SAMSUNG LE22B350.
"Карандашное изображение".Как будто включили какой то эффект. Сбросил память (записал FF). Картинка восстановилась но... с ротацией (вверх ногами) и без звука в том числе и "по низкой". Итог - в сервисе устанавливаем родную модель и отключаем режим "зеркало".

DIGITAL (бирка оторвана)
Main Board: - B.PT361G
Фото и состав
Неисправность: Слабоконтрастное слегка размытое изображение с любого источника сигнала, как будто нет сигнала яркости. Все регулировки в меню отрабатывают, видно как изменяются яркость, контрастность, насыщенность. Попутно - при переключении каналов если на каком либо канале очень слабый сигнал, то телевизор тупо виснет на этом канале, т.е. экран засвечивается с индикацией канала, тухнет, опять засвечивается и т.д. до бесконечности, пока не переключишь на следующий канал. Что кстати сделать весьма проблематично, что бы переключить надо нажать несколько раз (от 3-х до 5) на кнопки ПДУ или локальной клавиатуры.

Все напряжения на майне в норме, и соответствуют схеме. Поменял всего две детали, это кварц 12kHz на скалере, и EEPROM - 416A-2GLI (24C16). Качество картинки восстановилось, "зависание" пропало. Какой из этих радиоэлементов с глюком до конца вникать не стал, но факт на лицо. Телевизор прекрасно стартует с чистой EEPROM.

 

 

LCD TOSHIBA 37C3500PR 

37C3500PR

БП - Z2467 W6765
Тюнер - ENG37E01GF
Инвертор - LG Рhilips 6632L-0458A
ICs - 10393, OZ9966SN, PTA0003623
Трансформаторы - PPW-EE37-YKE

Неисправность: - пропадает звук.
Пропало напряжение питания с промежуточной платы.

Непропай транзистора на радиаторе.
 
 
 
 
 
Elenberg LVD-3203 (LCD+DVD)

Состав: панель V315B1-L01 rev.C2, скалер: MT8200ALE, контролер: MT8293AE, флеш: KH29LV160, озу: M12L64164A, м\с пч: TDA9886, унч: TDA8932, тюнер: TDQ6PD\T12C, пзу: 24C04, 24С02. 

При включении в розетку сразу загорается синий светодиод (Вкл.) Подсветки нет. Если выключить с пульта больше не включается.
Замена всех электролитических конденсаторов в БП (все вздутые). Нормально включается, DVD не раскручивает диск пока не ударишь :), замена двигателя шпинделя.

 

 

DIGITAL DLE-1921
Фото и состав
При переводе ТВ из дежурки в рабочий режим БП ужодит в защиту. Перегруз по току в DC/DC преобразователе LED подсветки. Всему виной подгоревший дроссель L1. Прибор для проверки индуктивности показал к/з. Закоротившие и обуглившиеся витки были в самом начале намотки дросселя, первых 2 ряда. Дроссель перемотал, провод - ПЭВ-0.6, количество витков - 36, индуктивность - 47uH. После замены дросселя преобразователь заработал в нормальном режиме. Вход - 12 вольт, выход на светодиодные линейки - 49,5 вольт.

Main DC/DC LD converter: - HJL2412A02 VER:0.5

 

Nokasonic 17INCH LCD TV
Main: B. TD604C
После подачи завышеного напряжения питания с внешнего БП.
Повздувались емкостя входного фильтра и обрыв предохранителя. DC/DC конвертер TD1410 остался жив. Поменял электролиты и предык, телик запустился, проверил все напряжения со стабилизаторов, все ок. Однако нет настройки на каналы - "поджарился" тюнер TDQ-6F6/T126CW. Заменил на TECC7949PG40J, встал как родной.

 

 

 

Переглядів: 4308 | Додав: tv-sat-remont | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 8 9 »
Форма входу

Пошук по сайту

Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Друзі сайту
Ремонт медицинской техникиУкраїнський портАл Ремонт аппаратуры (схемы, справочники, документация)Триод. Лампы, магнетроны, ЛБВ, другие электровакуумные, коммутационные и силовые приборы

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ремонт та обслуговування техніки поштою Україна - TV-SAT-REMONT Наша компанія займається професійним ремонтом ноутбуків, ігрових консолей і планшетів. Багаторічний досвід роботи в галузі-це впевненість, що Ваше обладнання знаходиться в надійних руках. На Нас можна покластися, нам довіряють сотні клієнтів. Приходьте і перевірте нашу пропозицію.
SAT-PROF
Сайт не містить файлів вірусного характеру! Копіювання матеріалу можливо лише за згоди Адміністратора!

MyCorp tv-sat-remont © 2020