Четвер
13.06.2024, 20:02
TV-SAT-REMONT
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Реєстрація Вхід Файли ФотоальбомUkrainske.TV
SAT
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Ukrainske.TV
Навігація

Підтримай рідне
Читати детальніше!!!
Наше опитування
Чи зацікавив вас ремонт по пошті?
Всього відповідей: 35

Головна » Архів новин
В Україні можуть закритися десятки телеканалів Тимчасова втрата територій, девальвація гривні та падіння купівельної спроможності - всі ці фактори вкрай негативно відбилися на медіа-індустрії. Всеукраїнська рекламна коаліція підрахувала, що в 2014 році обсяг телереклами впав на 20% - до 9060 млн. Грн., Повідомляє «Дело»

Зменшившийся рекламний ринок уже спровокував проблеми насамперед у секторі тематичних телеканалів. Належний донецькому бізнесмену Борису Колеснікову XSPORT оголосив про тимчасове - на 90 днів - припинення мовлення з 1 січня 2014 року. Телеканал, як повідомив глава його наглядової ради Юрій Громницький«бере паузу на реорганізацію». «Він існування не припиняє», - процитувало топ-менеджера видання Mediasat

Член Національної ради з телерадіомовлення Олег Черниш підкреслив, що в законі немає норми про призупинення мовлення. Він зазначив, що Нацрада має право перевірити XSPORT і, якщо знайде порушення - застосувати санкції. Це може бути попередження, штраф або судовий позов з вимогою позбавити ліцензії. 

Член громадської ради при медіа-регуляторі Олександр Глущенко зазначив, що схожі проблеми виникли і в інших учасників ринку. За його словами, «Меню ТВ», «Гумор ТБ» і «Бабай ТБ» теж пішли з ринку. Нацбанк відмовився від фінансування належного йому "Банківського телебачення". Держава озвучило плани щодо переформатування даного медіа-ресурсу для іноземного мовлення. 

«До літа 2015 року ще з десяток тематичних телеканалів підуть з ефіру», - припустив Олександр Глущенко. Він підрахував, що на сьогоднішній день з чотирьох супутників мовлення ведуть близько 80 українських телеканалів. Основна бізнес-модель у них - рекламна. Тепер через падіння ринку вітчизняна індустрія просто не в змозі «прогодувати» таку кількість ТВ-гравців. «Рекламний котел зменшився, а ложок залишилося 80», - змалював ситуацію експерт. 

Для багатьох телеканалів, зазначив Олександр Глущенко, тарифи за мовлення в цифровій ефірній мережі «Зеонбуду» виявилися непосильною ношею. «З урахуванням зменшення рекламного ринку платити за мовлення в аналогу і паралельно за розповсюдження в цифрі ще близько 1,6 млн. Грн. на місяць - для гравців стає все важче », - констатував член громадської ради при медіа-регуляторі. «У загальнонаціональної мережі при нинішніх економічних умовах максимальну кількість телеканалів повинно бути не більше 20 в двох мультиплексах, з урахуванням регіональних і місцевих. А 32 телеканалу, 28 з яких - загальнонаціональні та 4 мультиплекси - це явище надлишкове для українського ринку », - підрахував Олександр Глущенко

Грунтуючись на досвіді попередньої кризи 2008-2009 років, Олександр Глущенко припустив, що складна економічна ситуація в країні і в галузі призведе до зростання піратства, як серед провайдерів так і абонентів. Тоді деякі кабельні оператори використовували ще й underreporting (навмисне заниження абонентської бази, щоб зменшити відрахування правовласникам). За його словами, щоб вижити, правовласники контенту повинні піти назустріч провайдерам і тимчасово зафіксувати ціни в гривні, відмовившись від прив'язки до доларів США. В іншому випадку обидві незаконні практики знову знайдуть широке застосування у зв'язку із зростанням цін і на тлі падіння купівельної можливості. 

Переглядів: 1001 | Додав: Rostyk | Дата: 08.01.2015 | Коментарі (0)

Канал XSPORT призупиняє мовлення

В умовах непевності валютного курсу телеканал XSPORT прийняв рішення з 1 січня 2015 року призупинити власне телевізійне мовлення.

Як повідомляється у офіційному прес-релізі, в першу чергу, такі заходи пов’язані з неможливістю сформувати бюджет для закупки якісного іноземного контенту, оплата котрого проводиться у доларах та євро.

Таким чином, наразі канал призупиняє мовлення на 90 днів для оптимізації технічних видатків. Після вирішення нагальних питань телевізійний бродкаст каналу XSPORT буде відновлено.

 

http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=3266&page=91

Переглядів: 927 | Додав: Agent | Дата: 07.01.2015 | Коментарі (0)

Шановні користувачі, до вашої уваги акція від проекту TVBoom.Net
Купуйте VIP пакет зі знижкою -50%
 
Біллінг - http://tvboom.net/
 
- Більше 30 пакетів ( 7 000 каналів )
- Ми відповідаємо за яцість наших послуг
- Скидки для дилерів
- Зручний та функціональний сайт
- Швидка активація пакету
- Online підтримка 
- Автоматизована робота сайту і серверів
- Кращі датацентри України
 
Web: http://tvboom.net/
Support: http://tvboom.net/messages
E-mail: support@tvboom.net
ICQ: 626988665
 
Ми працюємо, для того щоб ви відпочивали...
 
Переглядів: 5361 | Додав: Rostyk | Дата: 03.06.2013 | Коментарі (0)

http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=20&page=3
 
JTAG розпіновка на різні тюнери
 
Переглядів: 13331 | Додав: Rostyk | Дата: 28.07.2010 | Коментарі (0)

Портал Супутникового телебачення SAT-PROF Транспондернi новини, ремонт тюнерiв, квалiфiкованi поради! Все для прошивки Globo/Opticum/Orton, Openbox, Arion.Ferguson, Samsung, Eurosat, Іншi тюнери Strong.HUMAX

http://sat-prof.com.ua/


Переглядів: 21411 | Додав: Rostyk | Дата: 08.03.2010 | Коментарі (0)

Транспондерні новини
Sirius4-5.0°E;
Amos2-4.0°W;
HotBird-13.0°E;
ABS 1 75.0°E
В цьому розділі
Переглядів: 5736 | Додав: Rostyk | Дата: 21.09.2009 | Коментарі (0)

Відкриті спортивні канали Amos2-4.0°W; Sirius4-5.0°E; HotBird-13.0°E;

Megasport Amos 10720 H 27500

ESPN Europe Sirius 12111 Н 27500

Rai Sport hotbirt 11804 V 27500

Dubai Spots Hotbirt 11747 H 27500

Super Tennis Hotbirt 11179 H 27500

Якщо Ви знаєте канал якого немає в нашому списку  пишіть в тему http://tv-sat-remont.at.ua/forum/72-664-1#1126 обовязково буде  додано!
 
Список станом на 26.06.2009 
Переглядів: 5873 | Додав: Rostyk | Дата: 26.06.2009 | Коментарі (0)

Як  встановити і налаштувати супутникову антену ?

У даній статті зібраний матеріал по установці супутникової антени, заснований на нашому особистому досвіді. Ми не закликаємо встановлювати Вас антену самостійно, оскільки це зв'язано з ризиком для життя. Якщо Ви хочете більше дізнатися про те, як відбувається сам процес установки, то для Вас дана стаття буде цікава. 

I. Вибір місця установки супутникової антени 

Для вибору місця установки антени необхідно керуватися певними правилами. Всі супутники розташовані на геостанционарной орбіті в напрямі з південного сходу по південний захід. Відповідно Ваші вікна повинні виходити на південь або південний захід, інакше супутникова антена встановлюється на даху будівлі. Після рішення цієї задачі, Вам потрібно буде перевірити, чи є які-небудь перешкоди з вікон або з даху, залежно від того, де Ви вирішили встановити антену. Для того, щоб точніше визначитися з местомом установки потрібно розрахувати кут місця і азимут. 

Кут місця 
- кут, на який відхиляється від горизонталі лінія прямої видимості на супутник. Обчислюється за формулою: F=arctg{[Cos(g2 - g1) x Cos(v) - 0.151]/sqrt(1 - Соs2(g2 - g1) х Cos2(v)]} 

Азимут 
- напрям, вказуючий на супутник залежно від розташування місця прийому. Значення розраховується по формулі: 
ф= 180° + arctg{tg(g2 - g1) /sin(v)} 

де g1 - довгота супутника, g2 - довгота місця прийому, v - широта місця прийому. 

II. Установка кронштейна 

Для установки кронштейна необхідно мати дриль з перфоратором або ударним механізмом для свердління бетонних або цегельних стенів. Встановлювати кронштейн бажано на анкерні болти, що розклинюються. Принципом роботи анкерного болта, що розклинюється, є розклинювання наполегливих пелюсток при затягуванні болта усередині бетонної стіни, що забезпечує надійне кріплення кронштейна до стіни. 

При роботі з цегельними стінами в основному використовуються анкери, що розклинюються, розмірами м8 і н10. Анкерні болти, що як правило розклинюються, з діаметром отвору більш 16мм не рекомендується використовувати для кріплення в цегельних кладках, хоча анкери з діаметром отворів 20мм можна застосовувати для високоміцної цеглини в деяких будівлях старої споруди. Довкола кріплення завжди потрібно прагнути зберігати велику частину цеглини і не встановлювати кріплення вище четвертого ряду зверху, або на відстані менше чотирьох цегли від кута стіни в уникненні появи тріщин в складці. Також не рекомендується використовувати анкери в шлакобетонових і інших блоках з низькою щільністю. Потрібно мати на увазі, що не можна допускати надмірного затягування анкерів, оскільки сили опору стискуванню, що виникають при цьому, можуть легко розколоти цегельну кладку. 

Надалі виробляється розмітка і свердління отворів в стіні. Після цього виробляється забивання і протягання анкерних болтів в стіну разом з кронштейном і їх подальше затягування до упору. Далі перевіряється міцність отриманої конструкції. 

III. Збірка супутникової антени. 

Збірка супутникової антени здійснюється відповідно до інструкції. При збірці необхідно акуратно поводитися з дзеркалом антени (особливо з тими, які виготовлені з алюмінію), не наносити жодних механічних пошкоджень, що міняє геометрію дзеркала. Після збірки перевіряється міцність затягування всіх кріплень. 

При збірці антени особливу увагу треба приділити установці супутникового конвертора (LNB). Правильність установки поляризації конвертора дуже сильно впливає на якість сигналу, що приймається. Цього можна досягти експериментальною дорогою: обертанням конвертора довкола своєї осі до здобуття максимального сигналу. У цій позиції слід закріпити конвертор. В тому випадку, якщо антена, встановлена за вікном, своїм дзеркалом закриває доступ до конвертора, Вам необхідно виробити налаштування поляризації завчасно. Інформацію про налаштування конвертора Ви можете отримати у продавця устаткування, або виробити тренувальну установку антени. 

Перед вивішуванням антени на кронштейн необхідно прив'язати антену страхувальною вірьовкою на випадок її падіння з рук. Також бажано заздалегідь підключити кабель до конвертора і заізолювати роз'єм ізоляційною стрічкою від вологи, оскільки надалі може більше не надатися можливості дістатися до конвертора. Після вивішування супутникової тарілки підтягуються регулювальні болти до моменту, коли антена починає туго висіти на кронштейні. 

IV. Прокладування супутникового кабелю 

Якщо супутникова антена висить за вікном, то отвори під кабель можна зробити в двох місцях: або у кутку віконної рами, або в стіні на рівні підлоги, якщо є довге свердло. Якщо антена стоїть на даху, кабель проводиться або по фасаду будівлі ( кабель кріпиться на верху даху і біля вікна в стіні через віконну раму ), або по слабкострумових стояках будівлі. 

Діаметр отворів для введення кабелю повинен на 1-2 мм перевищувати діаметр кабелю, інакше під час установки можна пошкодити зовнішню оболонку кабелю. Отвори слід просвердлювати з внутрішньої сторони стіни назовні, воно повинне мати направлений вниз нахил, аби дощова вода не проникала в будинок із зовнішнього боку. У завершенні установки отвору потрібно загерметизувати за допомогою герметика. При свердлінні отворів під кабель в дерев'яних віконних рамах бажано використовувати спіральні свердла діаметром 8 мм. Уникайте прикріплення кабелю близьке до входу приміщення, оскільки маленькі діти і домашні тварини люблять за нього хапатися. Радіус вигину кабелю повинен в 10 разів перевищувати діаметр кабелю. Величина інтервалу, що рекомендується, між кріпленнями кабелю складає менше 750 мм для вертикальних і менше 230 мм для горизонтальних трас. 

Найчастіше в індивідуальних системах супутникового телебачення використовують кабель типа RG-6. Бажано працювати із спеціальним супутниковим кабелем з низьким коефіцієнтом загасання наступних фірм: CAVEL, SAT 703, SAT 50, Belden, Beta Cavy, TFC. Кабель з'єднується з супутниковим тюнером і супутниковою антеною без стиків і з'єднань, оскільки на них йдуть втрати сигналу. 

Після протягання кабелю необхідно встановити f - роз'єми для підключення LNB тюнера. 

1. Зачищається 1см верхнього шару ПВХ від краю кабелю. 
2. Екрановане обплетення разом з фольгою заправляється в протилежному напрямі. 
3. Внутрішній наповнювач зрізається приблизно на 5-6мм. 
4. F-разъем на тугу накручується на кабель до тих пір, поки центральна жила не вийде на 1-2 мм з роз'єму. 

V. Налаштування супутникової антени і супутникового ресивера ( тюнера ) 

Найбільш правильний і точний варіант налаштування супутникової антени - це налаштування за допомогою спектроаналізатора. За його відсутністю антена набудовується за допомогою супутникового тюнера або телевізора. Заздалегідь рекомендуємо з мінімальною точністю визначитися з сектором пошуку сигналу Для цього необхідно розрахувати кут місця і азимут супутника по формулах, вказаних в пункті 1 "Вибір місця установки супутникової антени". За допомогою компаса можна визначитися з азимутом (положення антени в градусах за компасом відносно півночі), а за допомогою транспортира і лінійки з кутом місця. Якщо в передбачуваній зоні відсутні дерева, удома і інші перешкоди, то можна приступати до пошуку сигналу за допомогою тюнера. 

Кабель від LNB підключається до тюнера і на тюнері виставляється меню рівня сигналу. На антені затягуються всі регулювальні болти так, щоб її можна було при необхідності зрушити. Далі антена обертається у напрямі магнітного азимута. Може з'явитися слабкий сигнал, інакше злегка регулюється азимут в будь-якому напрямі до тих пір, поки сигнал не почне з'являтися. Якщо Ви все ще не виявили сигнал, це означає, що кут місця встановлений не вірно. Якщо сигнал виявлений, плавно регулюється азимут і кут місця, спостерігаючи за свідченнями рівня сигналу. По досягненню максимального сигналу необхідно остаточно затягнути всі регульовані болти. Перевірте прийом сигналу і переконаєтеся, що це сигнал з потрібного супутника. Ізолюйте всі зовнішні з'єднання стрічкою, що самоклеящейся. Далі в меню супутникового тюнера виробляється пошук каналів і їх збереження. 

VI. Остаточна перевірка роботи супутникової антенної системи 

Якщо канали, що працюють на даний діаметр антени прописалися і працюють без перешкод, то можна вважати, що поставлене завдання було выполненна успішно. 

Попередження: Всі висотні роботи зв'язані з ризиком для життя і для уникнення падіння необхідно використовувати засоби індивідуального захисту ( монтажні пояси, вірьовки ). Якщо у Вас немає досвіду роботи на висоті, то ми Вам не рекомендуємо самостійно встановлювати супутникову антену.

Переглядів: 10601 | Додав: Rostyk | Дата: 07.04.2009 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 7 8 9
Форма входу

Пошук по сайту

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Друзі сайту
Ремонт медицинской техникиУкраїнський портАл Ремонт аппаратуры (схемы, справочники, документация)Триод. Лампы, магнетроны, ЛБВ, другие электровакуумные, коммутационные и силовые приборы

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ремонт та обслуговування техніки поштою Україна - TV-SAT-REMONT Наша компанія займається професійним ремонтом ноутбуків, ігрових консолей і планшетів. Багаторічний досвід роботи в галузі-це впевненість, що Ваше обладнання знаходиться в надійних руках. На Нас можна покластися, нам довіряють сотні клієнтів. Приходьте і перевірте нашу пропозицію.
SAT-PROF
Сайт не містить файлів вірусного характеру! Копіювання матеріалу можливо лише за згоди Адміністратора!

MyCorp tv-sat-remont © 2024